ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії вірять, що ООН визнала російський телефонний код для анексованого Криму

Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) – спеціалізована установа ООН – визнав російську телефонну нумерацію для анексованого Криму та Севастополя, що дає підставу для системного розвитку зв'язку в регіоні

Depo.Життя
12 березня 2018 15:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив голова Мінкомзв'язку Росії Микола Нікіфоров, передає Depo.ua із посиланням на РИА "Новости".

"Міжнародний союз електрозв'язку (це ключова організація в межах ООН), в офіційних документах зазначив Крим і Севастополь як повноцінну територію зв'язкової частини Росії, і будь-які розмови на тему зв'язкової інфраструктурної приналежності повністю відійшли в минуле", – наголосив Нікіфороф.

Він також зазначив, що півострів надійно пов'язаний із материковою частиною Росії підводними кабелям.

"Російська нумерація, російські частоти, російський інтернет. Жодних розходжень немає, і не залишилося. Це підтверджено, окрім іншого, документами на рівні організації в ООН. Це – важливе рішення, яке дає підставу продовжувати системний розвиток зв'язку", – заявив Нікіфороф.

Нагадаємо, російські телефонні коди для анексованого Криму та Севастополя були опубліковані в оперативному бюлетені МСЕ за липень 2017 року із виноскою такого змісту: "Інформація опублікована на прохання Росії. Цей факт не виражає жодної думки з боку МСЕ або його секретаріату щодо статусу цих територій".

У цьому ж документі містяться коди для Кримської області та міста Севастополя в розділі, присвяченому Україні.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя