На Росії ведуча радіостанції порівняла виборців із приматами й позбулася роботи

На Камчатці ведучу "Радіо СВ" Росіну Буданс відсторонили від ефіру за порівняння 74% виборців із приматами

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Камчатка-інформ.

Так, вибори президента Росії, які відбулися 18 березня, Буданс порівняла з "балаганом" і нагадала про "казково красиві вкидання у виборчі урни" в регіоні.

"Стабільність. Так, здається, ви це називаєте? Стабільно мерзенне життя в країні, повної енергетичних й інших ресурсів. Країні, де політики будують собі замки за кордоном, а пенсіонери вмирають від голоду та холоду, інваліди не можуть вийти на вулицю, а працівники соціально-важливих професій ледве зводять кінці з кінцями", – заявила вона й додала, що їй все частіше здається, що живе в країні, де "74% громадян – це примати".

Після цього регіональний виборчком зажадав від редакції вибачень. У комісії вирішили, що Буданс, кажучи про вкидання, мала на увазі ролик, змонтований із записів з камер на дільниці №36 в Петропавловську-Камчатському.

"Ролик цілеспрямовано змонтований так, щоб склалося враження, що там – порушення. Ми направили на адресу редакції диск із повним записом із 36-ї ділянки, щоб на радіостанції могли переконатися в тому, як проводилося тестування апаратури", – повідомила агентству "Кам 24" голова комісії Інга Іриніна.

Редакція радіостанції вибачилася перед виборчкомом і перед усіма жителями Камчатки. Редактор ефіру "Радіо СВ" Роман Жуков зазначив, що "думка окремо взятого ведучого може не збігатися з думкою редакції та всього колективу".

Буданс визнала, що вела себе непрофесійно, й вибачилася перед усіма, кого зачепила.

Гендиректор радіостанції Віталій Кім повідомив, що ведучу тимчасово відсторонили від професійних обов'язків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #на Росії