На Росії показали коханок президентів країн СНД

На Росії опублікували рейтинг красунь, які мали близькі стосунки з державними діячами екс-СРСР і здобули репутацію справжніх світських левиць
Depo.Життя
9 березня 2016 16:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Lenta.ru.

Так, Казахстан в світі міжнародних світських левиць представлений дійсно широко відомої дівчиною - Гогой Ашкеназі. Її справжнє ім'я - Гаухар Беркембаева.

На Росії розповіли про коханок президентів країн СНД - фото 1

Гогу, за повідомленнями ЗМІ, зв'язували відносини з зятем президента республіки Нурсултана Назарбаєва Тимуром Кулібаєвим. Зараз вона проживає в Лондоні, де має доступ до вищого світу.

В її покровителі записують також Діно Лалвані - сина багатія Гулу Лалвані, який, за версією The Telegraph, увійшов в число 20-ти найбагатших вихідців з Азії, які проживають у Великій Британії; співвласника "Формули-1" Флавіо Бріаторе; спадкоємця імперії Fiat Лапо Елканн. Свою нинішнє прізвище Гога-Гаухар отримала від чоловіка, американського бізнесмена Стефана Ашкеназі.

А ось в Білорусі з її патріархальними звичаями світських осіб не так вже й багато.
Справжньою світською левицею республіки ЗМІ визнали нібито подругу президента Олександра Лукашенка - Ірину Дорофєєву, співачку, яка дійсно охоче і часто дає інтерв'ю пресі, в тому числі і дуже фривольні: наприклад, як вона засмагала топлес на Кіпрі. Дорофєєву, до речі, називають обличчям Білорусі. На день народження президента вона в 2008 році подарувала пісню "Мій ангел".

На Росії розповіли про коханок президентів країн СНД - фото 2

Недоброзичливці президента Таджикистану Емомалі Рахмона записали в його коханки співачку Нігини Амонкулову. Однак Нігин не фотографується оголеною. Вона відома як виконавиця таджицьких народних пісень і пісень в стилі ретро.

"Ця співачка просякнута енергією Зарафшанской долини і стародавніх міст Самарканда і Пенджикента", - так лірично описують Нігину в одному зі ЗМІ республіки.

На Росії розповіли про коханок президентів країн СНД - фото 3

А ось в Грузії противники глави держави Михайла Саакашвілі стверджували, що економіст Вероніка Кобалія мала досить близькі відносини з президентом. Справа в тому, що Кобалія з 2010 по 2012 рік керувала Міністерством економіки та сталого розвитку Грузії, була радником голови республіки. Державне відомство Кобалія очолила в віці 29 років, подейкували, що таким кар'єрним злетом Вероніка зобов'язана не тільки гарній освіті і природним талантам, а й особистим заступництву тодішнього президента країни.

На Росії розповіли про коханок президентів країн СНД - фото 4

У подруги Саакашвілі записали ще двох чиновниць - служила в МЗС співачку Софо Ніжарадзе і іншу поп-зірку, влаштовану в Міністерство культури, - Ніну Цкріалашвілі. Ніна сподобалася президенту після публікації знімків в бюстгальтері з прапором республіки.

В Україні ж скандалом закінчилися відносини сина колишнього президента Віктора Ющенка Андрія зі світською левицею Ганною Павлович. Дівчина відкрила невідомі раніше публіці факти з життя родини глави держави. "Іноді він був дивним, міг чи то жартома, чи то всерйоз надіслати СМС:" Мій тато - президент України, а я - президент Всесвіту ", - зізналася Павлович.

На Росії розповіли про коханок президентів країн СНД - фото 5

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя