На Росії допитують свідків по "справі кримських мусульман"

Свідків планують допитати в режимі відеоконференції з Севастополя. Всього обвинувачення заявило про 23 свідка
Depo.Життя
14 червня 2016 11:39
ФОТО: depo.ua

У Північно-Кавказькому військовому суді в Ростові-на-Дону, де слухається справа кримських мусульман Руслана Зейтуллаєва, Рустема Ваітова, Юрія (Нурі) Прімова та Фератв Сейфуллаєва, сьогодні, 14 червня, планують допитати чотирьох свідків обвинувачення, передає depo.ua з посиланням на "Громадське.UA".

Затриманих обвинувачують у створенні "терористичної організації та участь у діяльності такої організації". Мова йде про організацію та участь у партії "Хізб ут-Тахрір".

На даний момент розпочався допит голови релігійної організації мусульманська громада "Авдет" Февзі Аблязізова. Він підтвердив, що знає підсудних, але нічого не може повідомити щодо їх причетності до "Хізб ут-Тахрір".

Нагадаємо, 31 травня Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону розпочав розглядати кримінальну справу стосовно чотирьох мусульман з Криму, яких звинувачують у зв'язках з організацією "Хізб ут-Тахрір".

1 червня Кримським мусульманам нав'язали російських адвокатів.

Довідка: "Хізб ут-Тахрір" – це міжнародна ісламська політична організація. Її офіційно декларованою метою є встановлення ісламської держави і мусульманського способу життя. Ця організація заборонена на Росії, в Казахстані та Німеччині. В Україні та інших країнах вона може діяти легально.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя