На Росії після "прямої лінії" порушили ще 4 справи про "погану путину"

Чотири нових кримінальних справи порушено за підсумками перевірки рибокомбінату "Острівний" на Курилах
Depo.Життя
19 квітня 2016 08:18
ФОТО: depo.ua

Працівники комбінату поскаржилися Володимиру Путіну під час "прямої лінії" на багатомісячні борги із зарплат, повідомляє depo.ua з посиланням на ВВС.

Прокуратура Сахаліну доповіла про порушення справи відносно директора комбінату, через годину після того як Путін дав доручення розібратися в ситуації.

Слідом за цим на Сахалін вирушила представницька комісія з Москви, в місцевих органах виконавчої влади почалися кадрові зміни, працівникам стали погашати борги, а прокуратура активно взялася за пошуки винних.

"17 квітня порушено чотири нові кримінальні справи. Спеціальна комісія продовжує роботу на острові. В даний час організовано перевірку кадрових агентств в 8 суб'єктах Росії. Це Алтайський, Красноярський краї, республіка Бурятія, Удмуртія, Іванівськії, Донецькій та Луганській областях, які вербували працівників на Шикотан ", - сказав заступник прокурора Росії Юрія Гулягіна.

Нагадаємо, причини невиплати зарплат на острові Шикотан керівник місцевого рибокомбінату пояснював "поганою путиною" (невдалим сезоном лову риби). 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя