На Росії після "прямої лінії" порушили ще 4 справи про "погану путину"

Чотири нових кримінальних справи порушено за підсумками перевірки рибокомбінату "Острівний" на Курилах

Працівники комбінату поскаржилися Володимиру Путіну під час "прямої лінії" на багатомісячні борги із зарплат, повідомляє depo.ua з посиланням на ВВС.

Прокуратура Сахаліну доповіла про порушення справи відносно директора комбінату, через годину після того як Путін дав доручення розібратися в ситуації.

Слідом за цим на Сахалін вирушила представницька комісія з Москви, в місцевих органах виконавчої влади почалися кадрові зміни, працівникам стали погашати борги, а прокуратура активно взялася за пошуки винних.

"17 квітня порушено чотири нові кримінальні справи. Спеціальна комісія продовжує роботу на острові. В даний час організовано перевірку кадрових агентств в 8 суб'єктах Росії. Це Алтайський, Красноярський краї, республіка Бурятія, Удмуртія, Іванівськії, Донецькій та Луганській областях, які вербували працівників на Шикотан ", - сказав заступник прокурора Росії Юрія Гулягіна.

Нагадаємо, причини невиплати зарплат на острові Шикотан керівник місцевого рибокомбінату пояснював "поганою путиною" (невдалим сезоном лову риби). 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя