На Росії підтвердили "український мотив" у вбивстві гітариста "Любе"

Слідчий комітет вирішив перекваліфікувати справу про побиття бас-гітариста групи "Любе" Павла Усанова, який помер в лікарні, на більш тяжку статтю
Depo.Життя
20 квітня 2016 15:18
ФОТО: depo.ua

На Росії після смерті музиканта Усанова було затримано українця Максима Доброго, повідомляє depo.ua з посиланням на mk.ru.

За даними джерела, в той вечір Усанов брав участь як мінімум в двох конфліктах. Один з них стався в ресторані "Альтона", де музикант відзначав народження сина у друга.

Бас-гітарист посварився з двома іншими відвідувачами питного закладу, громадянами України. Усанов, відомий своєю принциповою позицією по Донбасу, він неодноразово висловлювався на підтримку місцевого населення та давав концерти на окупованих територіях.

Суперечка між українцями і Усановим в кафе закінчилася невеликою сутичкою - Павло отримав удар в груди. Однак через деякий час, коли музикант повертався додому, його біля входу на територію РК "Мрія", де жив Павло, наздогнали кілька невідомих. Вони почали бити музиканта. Не ясно, чи були серед них українці, з якими артист сперечався в кафе, але в одному з нападників охоронець ЖК і випадковий свідок (сусід Усанова по під'їзду) пізніше впізнали Доброго. Також вони пояснили, що злочинці зникли на білому авто - то чи "Жигулях", чи то "Деу-Нексія".

Адвокат Доброго відмовився пояснити, що саме Максим робив в той вечір в ресторані "Альтона". Він підтвердив, що його клієнт там був, але як і раніше стверджує, що Добрий не має відношення до побиття Усанова.

Тиждень тому в кафе "Альтона" з'явилися двоє українців, які сперечалися з Усановим в день його побиття. Персонал кафе викликав поліцію. Правоохоронці провели з українцями бесіду і відпустили їх.

Нагадаємо, Росія звинувачує Україну у вбивстві гітариста улюбленої групи Путіна

Читайте також: Вбивство гітариста "Любе": Полку распятых мальчиков прибыло

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя