На Росії пенсіонерка проковтнула смарагд, аби він не дістався її рідним

87-річна жінка проковтнула великий смарагд, аби він не дістався родичам
Depo.Життя
18 березня 2016 18:33
ФОТО: depo.ua

Вирішивши, що прийшла пора прощатися з життям. У підсумку, пенсіонерка потрапила до лікарні і, всупереч власним прогнозами, залишилася жива, повідомляє depo.ua з посиланням на Breaking Mad.

Як повідомив гастроентеролог, пенсіонерка не хотіла вдаватися до допомоги лікарів і вимагала, щоб їй "дали померти спокійно". Однак медики попередили її, що смарагд може викликати заворот кишок, і смерть буде болісною. Тоді бабуся погодилася на операцію.

Як з'ясувалося, пенсіонерка живе разом із сином, невісткою і двома онуками. Останнім часом вона часто дорікала рідних за неуважне ставлення до неї і запевняла, що все своє цінне майно - смарагд розміром 1,2 на 0,8 сантиметра - віднесе з собою в могилу, а "невдячні" нащадки нічого не отримають.

12 березня літня жінка "лягла помирати", попередньо проковтнувши коштовність. Родичі схаменулися, помітивши, що пенсіонерка довго не виходить зі своєї кімнати. Коли їй запропонували викликати лікарів, жінка почала пручатися. Тоді син і невістка вирішили силою відвезти її до гастроентеролога.

Злякавшись болісних наслідків, бабуся дозволила лікарям витягти дорогоцінний камінь з її шлунка. Після цієї процедури вона відразу ж забрала камінь собі.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя