На Росії Лазарєва та Кіркорова вже називають братами

Нумеролог Клара Кузденбаева назвала Сергія Лазарєва, який представляє Росію на Євробаченні 2016, і його творчого наставника Філіпа Кіркорова астральними братами
Depo.Життя
12 травня 2016 13:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на kp.ru.

"Якщо взяти технічний розклад дати народження Сергія, то такий же знак влади, як у Лазарєва, є у Філіпа Кіркорова. Можна сказати, вони астральні брати", - вважає Кузденбаева.

Також вона дала характеристику особистості Лазарева.

"Сергій Лазарєв народився 1 квітня 1983 року. В нумерології ця дата називається - день гідності, - повідала" КП "Клара Кузденбаева. - Найцікавіше, що люди вважають, що Сергій дуже впевнена у собі людина. А насправді, він дуже самокритичний . Сергій відноситься до категорії людей, які самі себе зробили, як свого часу Петро І. Пам'ятайте, як про нашого монарха говорили, мовляв, з країни Петро поїхав однією людиною, а повернувся зовсім іншою! Його ніби підмінили. Він сам себе виховав. і Сергій Лазарєв - це та людина, яка сама себе виховала, скорегувала і зробила завдяки своєму таланту, величезна праця і енергії ", - повідомила нумеролог.

Крім того, вона зазначила, що співак має непростий характер.

"Сергій ніколи не буде приймати поспішних рішень. У нього підсвідомо розвинене почуття самозбереження. Плюс до всього він має харизму, подобається оточуючим, може бути душею компанії, коли сам цього хоче. Однак це не заважає Сергію бути деколи дуже потайним. Він ніколи не видасть таємницю, якщо ви щось йому довірите. Сергій вміє тримати язика за зубами. Жорстка людина, але справедлива ", - зазначила Кузденбаева.

Читайте також: Як Росія перетворює Євробачення на "гібридну війну".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя