На Росії кіт Барсик "оцінив" перспективи козла Тимура на вибори до Держдуми

Російські ЗМІ ніяк не натішаться головними зоогероями сьогодення
Depo.Життя
1 лютого 2016 12:59
ФОТО: depo.ua
На Росії кіт Барсик "оцінив" перспективи козла Тимура на вибори до Держдуми
На Росії кіт Барсик "оцінив" перспективи козла Тимура на вибори до Держдуми

Кіт Барсик, який прославився після історії з виборами сіті-менеджера Барнаула, "оцінив" перспективи козла Тимура з Приморського сафарі-парку на думських виборах, повідомляє depo.ua.

Реакцію кота опублікував паблік "Алтай Online" в мережі "ВКонтакте".

"Днями бажання підкорити політичний олімп виникло у скандально відомого козла Тимура. Після того, як нав'язливий козлик отримав від сусіда по вольєру заслуженого прочухана, його несподівано потягнуло в Державну Думу", - йдеться в повідомленні.

Стверджується, що Барсик іронічно поставився до того, що його приклад виявився заразливим для Тимура. Кіт не боїться конкуренції з парнокопитним, а в даному випадку вважає, що Тимур використовує висунення в Держдуму для залучення додаткової уваги.

"Його відсадили від Амура, а в окремому від тигра вольєрі популярності Тимура швидко прийде кінець", - наголошується в повідомленні.

За наявними даними, Барсик скептично оцінює майбутнє Тимура з політичної точки зору. Кот вважає, що козлу потрібно ще багато працювати над собою, оскільки він не володіє якостями політика. За оцінкою Барсика, Тимур "занадто настирливий і прямолінійний, агресивний і не схильний до компромісів". Крім того, кіт вважає, що у козла "стійкий антирейтинг": вся країна стала свідком поганого характеру Тимура, - на абсолютно серйозно цитує соцмережу російське видання. 

Барсик прогнозує, що якщо козел все-таки повернеться до тигра і не змінить своєї "неналежної" поведінки, то шансів дожити до виборів у Тимура не буде. Нарешті, кіт нагадав, що 2015 рік був Роком Козла, який приніс країні "падіння курсу рубля і ціни на нафту, кризу і санкції".

Барсик припускає, що приклад його політичної кар'єри надихне ще багатьох чотириногих, пернатих і плазунів. Тим не менш, кіт готовий до боротьби на виборах з будь-якими суперниками.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що до Держдуми Росії балотується барнаульський "народний мер" кіт Барсик. 

Згодом ЗМІ поширили інформацію, що козел Тимур, який потоваришував з тигром Амуром, також буде балотуватися в депутати Держдуми від Далекосхідного федерального округу.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя