На Росії кіт Барсик "оцінив" перспективи козла Тимура на вибори до Держдуми

Російські ЗМІ ніяк не натішаться головними зоогероями сьогодення
На Росії кіт Барсик "оцінив" перспективи козла Тимура на вибори до Держдуми
На Росії кіт Барсик "оцінив" перспективи козла Тимура на вибори до Держдуми

Кіт Барсик, який прославився після історії з виборами сіті-менеджера Барнаула, "оцінив" перспективи козла Тимура з Приморського сафарі-парку на думських виборах, повідомляє depo.ua.

Реакцію кота опублікував паблік "Алтай Online" в мережі "ВКонтакте".

"Днями бажання підкорити політичний олімп виникло у скандально відомого козла Тимура. Після того, як нав'язливий козлик отримав від сусіда по вольєру заслуженого прочухана, його несподівано потягнуло в Державну Думу", - йдеться в повідомленні.

Стверджується, що Барсик іронічно поставився до того, що його приклад виявився заразливим для Тимура. Кіт не боїться конкуренції з парнокопитним, а в даному випадку вважає, що Тимур використовує висунення в Держдуму для залучення додаткової уваги.

"Його відсадили від Амура, а в окремому від тигра вольєрі популярності Тимура швидко прийде кінець", - наголошується в повідомленні.

За наявними даними, Барсик скептично оцінює майбутнє Тимура з політичної точки зору. Кот вважає, що козлу потрібно ще багато працювати над собою, оскільки він не володіє якостями політика. За оцінкою Барсика, Тимур "занадто настирливий і прямолінійний, агресивний і не схильний до компромісів". Крім того, кіт вважає, що у козла "стійкий антирейтинг": вся країна стала свідком поганого характеру Тимура, - на абсолютно серйозно цитує соцмережу російське видання. 

Барсик прогнозує, що якщо козел все-таки повернеться до тигра і не змінить своєї "неналежної" поведінки, то шансів дожити до виборів у Тимура не буде. Нарешті, кіт нагадав, що 2015 рік був Роком Козла, який приніс країні "падіння курсу рубля і ціни на нафту, кризу і санкції".

Барсик припускає, що приклад його політичної кар'єри надихне ще багатьох чотириногих, пернатих і плазунів. Тим не менш, кіт готовий до боротьби на виборах з будь-якими суперниками.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що до Держдуми Росії балотується барнаульський "народний мер" кіт Барсик. 

Згодом ЗМІ поширили інформацію, що козел Тимур, який потоваришував з тигром Амуром, також буде балотуватися в депутати Держдуми від Далекосхідного федерального округу.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя