На Росії чиновник не знайшов карти з "російським" Кримом

Заступник голови комітету Ради Федерації з соціальної політики Ігор Чернишов заявив, що не зміг знайти в магазині жодної карти, на якій анексований Крим включений до складу Росії
Depo.Життя
23 березня 2016 13:13
ФОТО: depo.ua

 Про це він розповів на пленарному засіданні, повідомляє depo.ua з посиланням на "ТАСС".

"Нещодавно ми з великим розмахом, з великою радістю відзначили другу річницю возз'єднання Криму з Росією, але буквально позавчора, будучи в магазині, намагався знайти карту, на якій би був Крим вже російський. Нема", - заявив сенатор.

Він не уточнив, в якому торговому приміщенні проводив пошуки, але зауважив, що, "можливо, ці карти з'явилися в інших магазинах, які безпосередньо торгують навчальною літературою, навчально-наочними посібниками".

Проте Чернишов попросив колег розібратися, скільки часу знадобиться і які органи влади відповідають за те, щоб привести всю довідкову літературу у відповідність з Конституцією Росії. Також він підняв тему вилучення з продажу продукції, яка суперечить основному закону країни.

У відповідь голова Ради Федерації Валентина Матвієнко доручила комітету палати по федеративного устрою та регіональної політики розглянути ці питання.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя