На Росії знімуть фільм про теракт в окупованій Керчі

Кінокомпанія "Базелевс" Тимура Бекмамбетова приступила до виробництва фільму про масову стрілянину в керченській коледжі, яку влаштував студент Владислав Росляков 17 жовтня 2018 року

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Фільм розповість історію не тільки самого Рослякова, але і загиблих, і вижили викладачів і учнів. Щоб запобігти в майбутньому подібні події, автори фільму хочуть розібратися, як могла статися ця трагедія, дослідити питання безпеки в навчальних закладах, розповісти про життя і проблеми підлітків, на які зазвичай не звертають увагу дорослі", - заявив представник "Базелевс"

За словами представника "Базелевс", фільм буде виконаний у форматі screenlife. Всі події будуть розгортатися на екранах комп'ютерів і телефонів

Нагадаємо, 17 жовтня в політехнічному коледжі в окупованій Керчі стався вибух і стрілянина.

За декілька годин стало відомо ім'я організатора кривавої розправи. Це 18-річний студент 4-го курсу Владислав Росляков. Тіло хлопця знайшли вже після вибуху із вогнепальними пораненнями.

Кількість загиблих від вибуху у коледжі в Керчі зросла до 21.

Окупаційна прокуратура Криму спочатку відкрила кримінальне провадження за фактом теракту, але згодом Слідчий комітет Росії перекваліфікував справу в масове вбивство.

Тим часом, українська прокуратура Криму кваліфікує цю справу як теракт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна