На Росії зацькували звабливу дружину священника через участь у конкурсі краси

У Магнітогорську сексуальна дружина місцевого священнослужителя, ієрея Сергія Зотова, спровокувала великий скандал, взявши участь в конкурсі краси і влаштувавши фотосесію у відвертих нарядах

Про це повідомляє Depo.ua.

Світлини Оксани Зотової з Магнітогорська, яку відправила на конкурс "Ти унікальна", обурили користувачів мережі. Також пару звинуватили у любові до красивого життя та відпочинку на Барбадосі, хоча сам священик присягався, що ніколи на був на цьому острові.

Інтернет-користувачі засудили поведінку попаді. "Срань Господня"; "Яка гидота ... хай заборонить Господь!"; "Які часи ..."; "Якась спайка борделя з церквою ..." - написали коментатори.

Тим часом сам Сергій Зотов звинуватив народ у цілеспрямованої цькування. Виявилося, що після скандалу його перевели служити з Магнітогорська в сільський храм.

"Ми всі бачимо, все знаємо, думаю, що цькування йде цілеспрямовано, але хто це робить, я не знаю. Все це дуже заважає, змушує нервувати. Моє керівництво прийняло до мене заходи стягнення - мене перевели зі служби в кафедральному соборі Магнітогорська служити в храм в селі Фершампенуаз. Оксана зробила висновки, зрозуміла свої помилки, що десь поступила неправильно", - заявив ієрей Сергій Зотов, якого цитує ресурс Znak.com.

Він додав, що його дружина за професією - косметолог, і це ремесло вона не кине - в ньому немає нічого, що суперечить Біблії. Повідомлення про відпочинок на Барбадосі отець Сергій заперечує.

Нагадаємо, у Сумах обрали королеву краси.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна