На Росії обіцяють, що завтра суд повністю розгляне питання щодо українських моряків, – Денісова

Уповноважений Верховної Ради України із прав людини Людмила Денісова повідомила, що завтра, 17 квітня, Лефортовський суд на Росії має повністю розглянути питання щодо незаконно полонених українських моряків

Про це вона заявила в ефірі "112.Україна", передає Depo.ua.

"Ми готуємося до завтрашнього засідання. Засідання відбудеться завтра. На 9:30 три судді розглядатимуть наші три четвірки. Потім відразу на 14 годину буде ще три судові засідання. Тобто Лефортовський суд обіцяє що завтра він розгляне питання щодо наших моряків повністю", – пояснила Денісова.

Також вона зазначила, що зараз родичі полонених моряків – на пошті.

"Вчора вони купували необхідні речі і сьогодні відправляють їх до наших моряків", – сказала український омбудсмен.

Нагадаємо, посли європейських держав, які перебувають на Росії, будуть присутні на судах над військовополоненими українськими моряками.

Відомо також, що на Росії продовжили термін слідства у справі військовополонених українських моряків до 25 серпня 2019 року.

Довідка: 25 листопада 2018 року російські кораблі протаранили український буксир, після чого обстріляли українські кораблі і захопили їх у полон

15 квітня 2019 року уповноважена з прав людини у Верховній Раді України Людмила Денісова приїхала на Росію для участі у судових засіданнях щодо продовження міри запобіжного заходу українським військовополоненим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна