На Рівненщині у війні за храм пішли в хід "коктейлі Молотова"

В селі Птича Дубенського району Рівненської області у "війні за храм" представники УПЦ КП били вірян московського патріархату палицями і кидалися "коктейлями Молотова"
Depo.Життя
18 грудня 2015 16:19
ФОТО: depo.ua

Про це заявив священик УПЦ МП Віктор Землянський, передає depo.ua.

"Коли ми приїхали з рішенням апеляційного суду нас почали бити палицями, з вогнегасників нас поливали, газовим балончиком в одної жінки був електрошокер. Потім один чоловік запалив коктейль Молотова і в нас кинув", -  сказав він.

За його словами, участь у протистоянні вірян брали активісти "Правого сектору", запрошені представниками УПЦ КП.

Священик повідомив, що парафіянам УПЦ МП вдалося зайти до церкви через бокові двері, знову освятити храм і відслужити службу.

Також він повідомив, що вони чекають на працівників держслужби охорони, які мають встановити сигналізацію.

Раніше сьогодні повідомлялося про загострення протистояння парафіян московського і київського патріархатів місцевого храму і очікування штурму

Нагадаємо, що конфлікт навколо Свято-Успенського храму почався більше року тому. Тоді 400 жителів Птичої заявили про перехід церкви під контроль Київського патріархату, в той же час 200 селян виступили проти цього.

Віруючі Київського патріархату програли вже три суди, оскільки їх опоненти володіють документами про право власності на храм. Місяць тому в храмі кілька днів голодували прихильники Київського патріархату з вимогою не передавати храм опонентам.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя