На Прикарпатті школярам продовжать канікули для недопущення епідемії грипу

В Івано-Франківській області продовжили зимові шкільні канікули до 1 лютого для недопущення епідемії грипу та ГРВІ
Depo.Життя
18 січня 2016 17:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Голова ОДА Олег Гончарук провів нараду із директорами департаментів охорони здоров’я, освіти і науки облдержадміністрації, представниками головного управління Державної санітарно- епідеміологічної служби в Івано-Франківській області, головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення, під час якої обговорили ситуацію щодо захворюваності на грип та ГРВІ.

Керівник області доручив керівникам районів та міст продовжити у навчально-виховних закладах Прикарпаття зимові канікули до 1 лютого задля запобігання можливій епідемії.

На нараді йшлося, що на теренах області епідеміологічний поріг захворюваності ще не перейдено, але кількість звернень хворих за медичною допомогою в області зростає.

"Ми не повинні чекати максимального поширення хвороби, потрібно діяти на випередження. Тому, пропоную вжити заходів невідкладно, щоб уберегти здоров’я наших громадян", - наголосив Гончарук.

Департамент охорони здоров’я та Державна санітарно-епідеміологічна служба у постійному режимі здійснюватимуть моніторинг ситуації і, у разі подолання епідеміологічного порогу, запровадять карантинні заходи.

Карантинні заходи в області здійснюються у всіх лікувальних закладах. В Івано-Франківських школах зимові канікули мали закінчитися 20 січня.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя