На полюсах Землі видно величезну сонячну діру, – вчені

Дослідники розповіли, що на полюсах Землі видно величезну сонячну діру, але вона не є небезпечною тому, що це всього лише скупчення газу
Depo.Життя
28 жовтня 2016 09:17
ФОТО: depo.ua

Але скупчення настільки густе, що не пропускає сонячного світла і створює повну оптичну ілюзію темної плями, повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт каналу "24".

Така величезна, ілюзорна діра на Сонці з'явилася в дуже короткий період часу приблизно за кілька хвилин, але вже зараз вона починає потрохи зменшуватися в розмірах.

Також на Сонце виникають просвіти і крізь них прослизає світіння, через те, що газ поступово розсіюється. До цього було зроблено заяву, що ця нібито діра, може розцінюватися як один з провісник колапсу Сонця.

Але фахівці NASA акцентують свою увагу на тому, що це думка помилкова. І кажуть, що подібне явище фіксувалося раніше і до того ж не один раз.

Читайте також: Палеонтологи вперше знайшли скам'янілий мозок динозавра

Дослідники повідомили, що для людства, ці скупчення газу, не представляють ніякої загрози. В даний момент ведуться спостереження і фіксується швидкість, з якою діра розчиняється, що допоможе вченим зробити відповідні висновки.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя