На погорілому "Інтері" знайшли ще кілька серверів

Прибираючи постраждалі від пожежі приміщення телеканалу "Інтер" працівники знайшли ще кілька серверів
Depo.Життя
7 вересня 2016 15:18
ФОТО: depo.ua

Про це на засіданні Комітету Верховної Ради з питань свободи слова заявив директор компанії Національні інформаційні системи Олександр Пилипець, передає depo.ua.

"Вчора ми знайшли ще кілька серверів, дві коробки з дисками, які зловмисники намагалися винести, але не винесли. Я не знаю, скільки серверів. Скажімо так, жорсткі диски з серверів. Ми нічого не прибирали, бо нам було наказано нічого не прибирати. Вчора комісія знайшла цікаві речі... Запросили мене одразу. Хлопці увімнули камеру. Все це фіксувалося на відео. Ми не знали, що там є. Там дуже великий об`єм інформації. З 36 камер працювало 24", -  сказав Пилипець.

"Станом на ранок наступного дня сервери були вилучені. Ніякого перешкоджання не було", -  додав він.

Нагадаємо, 4 вересня під будівлею телеканалу "Інтер" на вул.Щусєва 26 активісти влаштували пікет, підпалили шини. На одному з поверхів почалась пожежа, з будівлі евакуювали людей.

На фото та відео з місця події видно, що задимлення було на другому поверсі, розбито кілька вікон. На стіні біля входу у будівлю невідомі пікетувальники залишили напис "Інтер" - агент Кремля", також залишилися плакати з аналогічними написами.

Пожежники загасили полум'я, повідомивши, що ніхто не постраждав.

Після пожежі співробітники телеканалу "Інтер" відмовлялися передавати правоохоронцям записи з камер спостереження офісу компанії "Національні інформаційні системи".  Згодом поліції все ж вдалося отримати записи з камер спостереження

6 вересня ввечері "Інтер" оприлюднив відео пожежі в будівлі телеканалу із камер спостереження у мережі. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

Мітки: підпал, Інтер