На підприємстві, яке реалізовувало нафтопродукти Курченка, проходять обшуки

В офісах і за місцем проживання керівництва ДП "Укртранснафтопродукт" проводять обшуки
Depo.Життя
11 березня 2016 18:47
ФОТО: depo.ua

Про це  повідомив заступник генерального прокурора - прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"На даний момент прокурори і поліцейські Одеської області проводять обшуки в офісах і за місцем проживання як колишніх, так і діючих керівників і засновників ДП "Укртранснафтопродукт", а також чотирьох інших пов'язаних з ними підприємств у Житомирі, Києві, Коростені, Миколаєві та Херсоні ", - пише Сакварелідзе.

Також він зазначає, що за клопотанням прокуратури суд наклав арешт на понад 100 млн. грн, які були отримані в результаті реалізації нафтопродуктів Курченко.

"Вчора правоохоронці пред'явили представникам державного підприємства і банку рішення суду, згідно з яким вони протягом наступних декількох днів зобов'язані перерахувати ці кошти на розрахунковий рахунок Головного управління Національної поліції в Одеській області. У нас є вагомі підстави вважати, що ці кошти були вкрадені", - повідомляє прокурор.

Не смотря на то, что наши недоброжелатели только тем и занимаются, что стараются загнать нашу команду в бюрократический ...

Опубліковано Davit Sakvarelidze 11 березень 2016 р.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя