На Одещині злива "вирубила" електрику

В результаті негоди в Одесі та області були підтоплені вулиці, вдома, а також у деяких населених пунктах відсутнє електрика
Depo.Життя
9 жовтня 2016 17:12
ФОТО: depo.ua

Протягом 8 жовтня в Одесі в результаті проливного дощу і неможливість пропуску дощової води в стічні системи мали місце локальні підтоплення 3-х ділянок по вул. Балківська і окремих ділянок по вул. Водопровідна та на Адміральському проспекті. Тимчасово перекрито рух легкового автотранспорту та громадського транспорту (трамваїв і тролейбусів).

У Приморському районі міста по вул. Дюковской, 8 виникло підтоплення ліфтової шахти 11-ти поверхового житлового будинку. Підрозділом 7-ї Державної частини спеціальної пожежної техніки було проведено відкачування дощової води і не допущено затоплення електророзподільного щита в багатоповерховому будинку.

В с.олександрівка (р. Чорноморськ) сталося підтоплення двох приватних домогосподарств по вул. Лермонтова та вул. Розвитку. Рятувальники за допомогою мотопомпи та гидроэлеватора відкачали 204 куб. м. дощової води.

В смт Затока Білгород-Дністровського району по вул. Приморська виникло підтоплення підвалів 2-х приватних домогосподарств. Пожежно-рятувальним підрозділом було відкачано 35 куб. м. води.

Внаслідок ускладнення погодних умов в 22:00 сталося аварійне відключення електропостачання в с. Богуново, с. Козлове, Погоди Іванівського району. До ліквідації пошкоджень була залучена бригада енергетиків ПАТ "Одесаобленерго". О 14:00 аварійна ситуація була ліквідована, електропостачання населених пунктів відновлено.

За інформацією Гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів протягом доби 10 жовтня по р. Одеса та Одеської області небезпечні явища не очікуються.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя