UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На NewsOne розповіли, чого очікують від телемосту з "Росія 24"

"Треба поговорити" – це телеміст між звичайними людьми України та Росії без політики і політиків, покликаний сприяти припиненню війни

Про це йдеться в заяві, розміщеній Depo.ua з посиланням на сайт телеканалу NewsOne.

"Крим і Донбас - це Україна. Були і будуть. І всі спроби політиків, що спекулюють, вирощують своє політичне его на темі війни, на конфронтації в суспільстві, цього разу не пройдуть. Народ України на президентських виборах сказав тверде "ні" обмеженню свободи слова", – підкреслюється в заяві.

Його автори запевняють, що ідея телемосту "між людьми в студії NewsOne і народом Росії" викликала справжній шквал дзвінків і звернень з боку глядачів, які з нетерпінням очікують ефіру.

Крім того, стверджується, що "сьогодні в Україні близько 70% людей чекають прямих політичних переговорів з Росією".

"Сьогодні, коли щодня гинуть українські солдати, а політики попередньої і теперішньої влади продовжують нічого не робити, ми вважаємо своїм журналістським обовʼязком вийти на такий відкритий діалог між народами України і Росії. І ми хочемо змусити політиків йти на переговори заради миру... "Треба поговорити" - це телеміст між звичайними людьми України і Росії: без політики, без політиків. Кожен зі свого боку повинен зробити крок до припинення війни", – наголошується в заяві.

Нагадаємо, Кисельов анонсував провокаційний телеміст між телеканалами "Росія 24" і NewsOne. Так, цей телеміст між російським телеканалом  і українським планується провести 12 липня.

Ірина Геращенко закликала СБУ, Нацраду та Зеленського відреагувати на "телеміст" з Росією.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook