На мусульманському кладовищі в Криму намагалися побудувати автостоянку

У окупованому Криму підконтрольна Росії прокуратура Бахчисарайського району провела перевірку законності будівельних робіт, які ведуться на місці старого мусульманського кладовища
Depo.Життя
5 липня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба підконтрольної Росії прокуратури Криму, передає depo.ua.

"Встановлено, що в місці здійснення робіт із благоустрою території автостоянки в старій частині міста Бахчисарая виявлені об'єкти, що являють історичну цінність – частини надгробків мусульманського кладовища 18 століття, що мав історичну назву Баба-Курт", – ідеться в повідомленні.

У відомстві запевняють, що наразі роботи припинені, а "підприємцям оголошені застереження, роз'яснені заходи адміністративної і кримінальної відповідальності за пошкодження об'єктів культурної спадщини".

Нагадаємо, раніше повідомлялося про будівництво ринку на мусульманському кладовищі в Місхорі. У Ленінському районі жителі с. Семенівка кілька років протестували проти будівництва дайвінг-центру на території мусульманського кладовища.

З вимогою припинення забудови мусульманської святині в с. Лозова Сімферопольського району виступали жителі Добровської долини під Сімферополем.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя