На Микільській Слобідці - бійка між місцевими жителями і активістами: розбирається поліція

Словесна перепалка між місцевими жителями Микільської Слобідки, що в Дніпровському районі Києва, і політичними активістами, які протестують проти будівництва багатоповерхового будинку, переросла в бійку
Depo.Життя
15 квітня 2016 13:48
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам повідомили місцеві мешканки, на яких, за їхніми словами, напали активісти декількох політичних партій, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

За словами жінок, активісти перекрили дорогу шинами, збираючись їх підпалити. На зауваження жінок, люди, які блокували проїзд, відреагували поштовхами і стусанами.

"Я не хотіла підходити до активістів. Сенсу в спілкуванні з ними немає. Їх 10 осіб і вони толком не можуть пояснити, чому будівництво незаконне. Але зауваження зробила мама. Поведінка чоловіків була обурливою - вони почали штовхати кулаками мене і маму. Від них пахло алкоголем", - розповідає Ксенія Шевченко.
Під час бійки місцеві жителі викликали поліцію.

За словами активістів, вони захищають від забудови Дніпро. А місцеві жителі провокують їх на конфлікт.

Після бійки, активісти пішли ламати паркан будмайданчика. До них вийшов керівник будівельної компанії, але молоді люди не стали спілкуватися і покинули територію будинку, що будується.

Як відомо, кілька десятків активістів ведуть боротьбу з будівництвом житлового будинку на пустирі на Микільській Слобідці. Декларування боротьби з будівництвом стало частиною виборчої кампанії ряду кандидатів в депутати на місцевих виборах-2015.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя