На Кубі може з'явитися філіал Голлівуду

У Голлівуді подумують про можливість створення на острові "мережі офісів"
Depo.Життя
2 серпня 2016 12:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на CiberCuba.

Після успішних зйомок в кубинській столиці кількох сцен восьмої частини американської кримінальної саги "Форсаж" Голлівуд заявив про зацікавленість у відкритті свого представництва на Кубі. 

У Голлівуді "розмірковують над можливістю створення на острові мережі офісів, з огляду на високий рівень безпеки в країні, професійну підготовку її кінематографістів і гарантії Кубинського інституту кінематографії і кіноіндустрії".

Робота над бойовиком "Форсаж" під керівництвом кінорежисера Фелікса Гері Грея охопила багато районів столиці Куби і її знаменитої набережної Малекон. При цьому велику допомогу американській бригаді надали кубинські фахівці.

Прем'єра нової частини "Форсажа", яка знімалася також в Ісландії і в Нью-Йорку, намічена на квітень майбутнього року, але поки не названо місто, де відбудеться прем'єрний показ.

У травні цього року "Форсаж" став першою кінематографічної роботою США, знятою на Кубі після 1959 року. Всього через кілька тижнів на острів прибула інша знімальна бригада компанії Paramount Pictures  для роботи над фантастичним бойовиком "Трансформери". У Гавані зняті сцени для її п'ятої частини "Останній лицар".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя