На концерті Земфіри людей з інвалідністю замкнули у приміщенні

Інцидент стався у середу під час виступу артистки у Санкт-Петербурзі
Depo.Життя
31 березня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua

Співачці Земфірі не надто щастить у її останньому турі "Маленька людина". Спочатку артистка опинилася у центрі скандалу через український прапор, який, використовуючи мати, попросила прибрати на своєму концерті у Вільнюсі. Тепер же неприємний інцидент стався під час виступу зірки у Санкт-Петербурзі.

Так, люди з інвалідністю, які прийшли послухати Земфіру, виявилися замкнутими зовні невеличкого балкону Спортивно-концертного комплексу, де відбувався концерт. За словами Анни Клепікової, яка супроводжувала друга з обмеженими можливостями, у неї було два квитки на танцмайданчик. Проте співробітники провели їх на балкон, де і зовсім закрили на ключ, пише depo.ua з посиланням на rg.ru.

"Нас підняли на вантажному ліфті і відвели на невеликий балкончик під самою стелею, де були ще 5 дівчат і хлопців на візках і супроводжуючі. Видно було з висоти пташиного польоту - але видно. Яке ж було моє здивування, коли через декілька хвилин я виявила, що нас на цьому балкончику замкнули на ключ! Я стала смикати двері, але це було марно - служниця вже пішла", - розповіла Клепікова.

Жінка почала телефонувати співробітникам комплексу. У результаті через 15 хвилин людей випустили зі словами: "Це службове приміщення. Подякуйте, що вам взагалі його виділили".

Клепікова розповіла, що перед ними ніхто не вибачився. А начальник організаційного відділу комплексу Ірина Славкіна повідомила ЗМІ, що людей з інвалідністю замкнули всього лише на п'ять хвилин, рівно на той час, щоб супроводити інших людей з обмеженими можливостями від ліфта до місця призначення.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя