На концерті "Інтера" українців провокуватимуть "мовним питанням" (ФОТО)

Навколо телеканалу  "Інтер" знову починають вирувати пристрасті 

На цей раз це стосується "святкового" концерту, де будуть провокувати аудіторію умовним "мовним питанням", інформує Depo.ua.

"ІНТЕР - на цвинтар! Увага, це важливо! Сьогодні "Інтер" своїм "святковим" концертом знову буде провокувати аудіторію умовним "мовним питанням". Ведучий - "ватник" Доманський буде вести концерт українською. Проте під час концерту якийсь "випадковий гість" підведеться з місця та попросить перейти на російську, бо "он не понимает". Доманський, звісно, повикобенюється трохи, скаже щось на кшталт, що нас примушують, але для вас ми порушемо ці правила", - пише у "Фейсбуці" Sergiy Tsyhipa.

Додамо, що це стало відомо завдяки українським хакерам-патріотам.

Нагадаємо, що перевірка Нацради підтвердила, що неоднозначні фрази ведучих, що звучали в ефірі "Інтера" 9 травня під час трансляції концерту до Дня перемоги, були провокаційними. Ведучий Андрій Доманський в підводці сказав: "Сьогодні ми не можемо дозволить, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їх портрети безкарно проносили в факельних ходах по нашій столиці, де кожен метр политий кров'ю наших співвітчизників". Далі продовжила ведуча Анастасія Даугуле: "І нехай іноді нам здається, що все проти нас, що ми чужі в своїй країні. Але це не так. Нас багато. Нас сотні в цьому залі і мільйони перед екранами телевізорів".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна