ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На концерті "Інтера" українців провокуватимуть "мовним питанням" (ФОТО)

Навколо телеканалу  "Інтер" знову починають вирувати пристрасті 

Depo.Життя
20 жовтня 2018 15:35
ФОТО: depo.ua

На цей раз це стосується "святкового" концерту, де будуть провокувати аудіторію умовним "мовним питанням", інформує Depo.ua.

"ІНТЕР - на цвинтар! Увага, це важливо! Сьогодні "Інтер" своїм "святковим" концертом знову буде провокувати аудіторію умовним "мовним питанням". Ведучий - "ватник" Доманський буде вести концерт українською. Проте під час концерту якийсь "випадковий гість" підведеться з місця та попросить перейти на російську, бо "он не понимает". Доманський, звісно, повикобенюється трохи, скаже щось на кшталт, що нас примушують, але для вас ми порушемо ці правила", - пише у "Фейсбуці" Sergiy Tsyhipa.

Додамо, що це стало відомо завдяки українським хакерам-патріотам.

Нагадаємо, що перевірка Нацради підтвердила, що неоднозначні фрази ведучих, що звучали в ефірі "Інтера" 9 травня під час трансляції концерту до Дня перемоги, були провокаційними. Ведучий Андрій Доманський в підводці сказав: "Сьогодні ми не можемо дозволить, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їх портрети безкарно проносили в факельних ходах по нашій столиці, де кожен метр политий кров'ю наших співвітчизників". Далі продовжила ведуча Анастасія Даугуле: "І нехай іноді нам здається, що все проти нас, що ми чужі в своїй країні. Але це не так. Нас багато. Нас сотні в цьому залі і мільйони перед екранами телевізорів".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя