На Київщині вимагають виселити азербайджанську громаду через вбивство чоловіка

Мітинг спровокувала смерть жителя Сквири, внаслідок конфлікту з власником кафе — представником діаспори
Depo.Життя
11 жовтня 2016 20:05
ФОТО: depo.ua

У місті Сквира Київської області близько трьохсот людей вийшли на мітинг, вимагаючи виселити азербайджанську громаду. Про акцію протесту "Громадському радіо" розповів керівник Сквирської райдержадміністрації Василь Галюк, передає Depo.ua.

"Один із фігурантів справи був кавказької національності, тому громадяни й вимагали виселення", — зазначив Галюк.

Власник кафе, якого підозрюють у вбивстві чоловіка, затриманий, повідомив "Хроніки Донбасу" прес-секретар поліції Київської області Микола Жукович. Він розповів про те, за яких обставин потерпілий отримав травми. За інформацією поліції, 9 жовтня чоловік прийшов в кафе і почав хуліганити.

"Ці подіїї відбулися іще 9 числа. Чоловік прийшов до кав’ярні та камінцем розбив шибку. Власники викликали поліцейських, до приїзда яких інцидент було вичерпано. Але чоловік знову повернувся через деякий час і почав вчиняти хуліганські дії, після чого охоронець та господар кафе завели його до приміщення, і ми думаємо, що все таки його побили", — розповів Жукович.

Жукович також зазначив, що брат загиблого повідомив, що чоловік нібито був винний 10 тисяч гривень власнику кав’ярні, через пошкоджене авто.

Будинки побитому стало погано. Чоловіка забрали в лікарню, де він помер. Мітинг, який сьогодні проходив в Сквирі, закінчився спокійно, стверджує глава райадміністрації Василь Галюк. Місцева влада створила спеціальну ініціативну групу, щоб розібратися в ситуації.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя