На Київщині рекомендують закрити школи на карантин через грип

Київська обласна державна адміністрація рекомендує місцевим органам влади закрити на карантин міські та сільські школи через збільшення випадків захворюваності на грип
Depo.Життя
15 січня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

Також міським та сільським головам рекомендовано обмежити проведення масових заходів, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ОДА.

"У свою чергу, закликаємо жителів області бути обачними, не перебувати довго на вулиці, тепло вдягатися, споживати вітаміни, використовувати марлеві пов’язки у місцях великого скупчення людей. Особливо це стосується дітей та людей похилого віку", - сказав заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе.

За інформацією департаменту охорони здоров’я КОДА, упродовж останніх тижнів фіксується збільшення захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання, зокрема за останній тиждень – на 36%.

Проте, за даними облдержадміністрації, епідемічний поріг іще не досягнутий, захворюваність нижча від епідпорогу на 48%. Досягнення епідемічного порогу можливе протягом 2-3 тижнів.

Нагадаємо, що в Києві уже з суботи, 16 січня, запроваджується карантин у закладах освіти та охорони здоров'я, а також обмеження на проведення публічних заходів.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя