На елітному пляжі в анексованому Криму туристи купались у фекаліях

В Алушті стоки міської каналізації затопили пляж елітного готелю і житловий будинок, так що туристам довелось купатися у смердючій воді
Depo.Життя
17 серпня 2016 09:15
ФОТО: depo.ua

Про це розповіли мешканці постраждалого будинку, розташованого на вулиці Горького, повідомляє Ruposters, передає depo.ua.

Як з'ясувалося, чергова злива в Алушті призвела до того, що смердючі стоки потрапили на пляж елітного готелю і в море.

"Вода з фекаліями, яка заливає територію двору, по зливостокам стікає спочатку в річку Улу-Узень, а потім потрапляє в море, прямо на пляж елітного готелю Riviera Sunrise", – розповіли місцеві жителі.

Єгор Долгий, який проживає в затопленому приміщенні, розповів про меблі і побутову техніку, що стали непридатними.

"Смердюча вода піднялася на 75 см над рівнем землі, повністю затопивши житлове приміщення і кухню. Від води розбухли і стали непридатними меблі. Згорів холодильник", – поскаржився чоловік.

Інстанції, відповідальні за каналізацію в Криму, не в змозі вирішити проблему. "Ми відразу ж звернулися в диспетчерську "Води Криму", проте там розвели руками і сказали, що нічим нам допомогти не можуть: мовляв, чистити у нас нікому, машина туди не заїжджає і так далі. Як зазвичай (ми чуємо це вже протягом п'яти років) пообіцяли прислати якусь міфічну комісію, яка нібито приїде і в усьому розбереться".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя