На честь Фредді Мерк'юрі названо астероїд

Міжнародний астрономічний союз присвоїв астероїду ім'я соліста легендарного гурту Queen Фредді Мерк'юрі
Depo.Життя
5 вересня 2016 12:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на The Telegraph.

Гітарист групи Брайан Мей оголосив про це на вечірці в день, коли Мерк'юрі мало б виповнитися 70 років. Вечірка відбулася в швейцарському містечку Монтре, де група записувала свої альбоми, а сам співак провів 13 років.

"Я щасливий оголосити, що Центр малих планет Міжнародного астрономічного союзу присвоїв астероїду 17473, відкритому в 1991 році, ім'я Фредді, в день його 70-річчя", - оголосив гітарист, який сам є астрофізиком за фахом.

"Відтепер цей об'єкт буде відомий, як астероїд 17473 Фредді Мерк'юрі. Це зроблено на знак впливу, який мав Фредді на світ", - додав музикант.

Астероїд, названий на честь співака, знаходиться в головному поясі астероїдів між орбітами Марса і Юпітера і має в поперечнику 3,5 кілометра.

Блиск астероїда приблизно в 10 тисяч разів слабкіше блиску, який можна помітити неозброєним оком, тому для його спостереження потрібен хороший телескоп.

У заяві Міжнародного астрономічного союзу сказано, що астероїду присвоєно ім'я Мерк'юрі, адже "голос і діапазон вокалу, які запам'ятовуються, стали відмінною рисою його виконання, і він вважається одним з найбільших рок-виконавців за всю історію".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя