"Надекомунізували": На Черкащині перейменували вулицю Шевченка

У місті Смілі Черкаської області міська рада в рамках декомунізації перейменувала вулицю, названу на честь великого українського поета, письменника і художника Тараса Шевченка, в Осінню
Depo.Життя
11 березня 2016 17:26
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить перелік рішень ХІІ сесії міської ради VII скликання від 18.02.2016, опублікований на сайті міськради, передає depo.ua  з посиланням на Рiдну Черкащину.

Відзначається, що перейменування вулиці Шевченка здійснювалося на виконання Закону України "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки". Які критерії визначили чиновники, щоб "підігнати" вулицю Шевченка в "закон про декомунізацію", залишається загадкою.

Іншим рішенням міської ради від того ж 18.02.2016 р. та на виконання того ж "закону про декомунізацію" була перейменована вулиця Жовтнева. І вже їй присвоїли ім'я Тараса Шевченка.

Цікаво, що масові перейменування призвели до того, що в Смілі вже три вулиці Шевченка. Принаймні, цей казус зафіксований на Гугл-картах. Третя розташована в мікрорайоні Гречківка, вона названа на честь старшини Шевченка (так зазначено на паперовій версії карти міста Сміла).

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя