На благодійному аукціоні зібрали більше 100 тис грн на підтримку ATR

1 квітня завершився благодійний онлайн-аукціон в підтримку першого кримськотатарського телеканалу ATR #saveATR, початок якого ініціювали відомі українські журналісти Севгіль Мусаєва-Боровик і Світлана Крюкова
Depo.Життя
4 квітня 2016 21:55
ФОТО: depo.ua

У підсумку, за час проведення аукціону було зібрано 106 603 грн. Участь в ньому взяли представники різних вікових груп, професій, серед них були як кримські татари, так і представники інших національностей з різних країн - України, Росії, США, Канади, передає depo.ua з посиланням на "15 минут".

В аукціоні брали участь відомі люди. Серед них співачка Джамала, яка виставила на аукціон свій капелюх, подарований їй дизайнерським бюро FINCH, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, який запропонував іменну ручку, заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров з срібним значком у вигляді тамги, радник голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі Олександр Боровик, представив шарф, з яким він пройшов передвиборчу кампанію в мери Одеси. Кримськотатарський художник-кераміст Рустем Скибин запропонував повне зібрання каталогу "Кримський стиль" і авторську керамічну таріль "Сім'я", історик Гульнар Абдула - свій історичний роман "Шагін Гірай", генеральний директор телеканалу ATR Ленур Іслямов запропонував колекційний шеврон першого кримськотатарського батальйону ім. Номана Челебіджихана, заступник директора телеканалу АТR Айдер Муждабаев виставив срібний кулон, в якому поєднуються український тризуб і кримськотатарська тамга.

Були також лоти, зроблені своїми руками. Так, Ганна Верба приготувала авторські тістечка з логотипом ATR, Сакіне Байрам запропонувала власні картини, Олена Новікова - жіночий кулон з тамгою.

Крім того, в акції взяли участь кримськотатарські кафе в Києві – "Мусафір" і "Кримські чебуреки". Один день вони присвятили гаслу "З'їж чебурек, підтримай АТР", всі виручені від продажу чебуреків кошти були передані телеканалу.

Аукціон закінчився символічно лотом від журналіста УНІАН Романа Цимбалюка. 18 березня він виставив на аукціон толстовку "УКРОП", в якій ставив питання президентові Росії Володимиру Путіну. Ставкою в 300 доларів її викупив Андрій Бурмакін, але лот не забрав, а запропонував провести повторний аукціон. Так, 31 березня толстовку викупила Тетяна Пашина за 303 долари.

Команда ATR дякує всім, кому небайдужа доля телеканалу, всіх, хто взяв участь в аукціоні.

А ті, хто не встиг взяти участь в аукціоні, але також бажають підтримати телеканалу ATR, можуть перераховувати кошти онлайн на офіційному сайті.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя