На Берлінському міжнародному кінофестивалі покажуть фільм про анексію Криму

Перший український документальний фільм про анексію Криму покажуть на Берлінському міжнародному кінофестивалі з 11 по 21 лютого в рамках українського Film Corner
Depo.Життя
7 лютого 2016 17:25
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться  прес-релізі творчого об’єднання Babylon’13, кінодокументалісти якого є творцями фільму, повідомляє depo.ua.

Перший український документальний фільм про анексію Криму покажуть на Берлінському міжнародному кінофестивалі (Берлінале) з 11 по 21 лютого в рамках українського Film Corner. Прем’єрний показ в Україні стартує 14 березня. 

У стрічці зібрані унікальні документальні кадри, а також історії моряків, льотчиків, десантників і морських піхотинців, які були учасниками подій лютого – березня 2014 року.

"Цей фільм – історія офіцерів, солдатів і матросів, які під час захоплення Криму не змінили своєї присяги на вірність народу України. Продовжуючи виконання своїх військових обов’язків на землі, морі і в повітрі, безпосередні учасники розповідають про вторгнення і анексію українського Криму", – йдеться в анотації до фільму.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя