МЗС: Нова справа проти Клиха - додаткове підтвердження намірів Росії

Міністерство закордонних справ України розцінює порушення ще однієї кримінальної справи проти Станіслава Клиха як додаткове підтвердження прагнення Російської Федерації посилити тиск на ув'язненого
Depo.Життя
5 квітня 2016 19:17
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства, повідомляє depo.ua.

"Особливе занепокоєння української сторони викликає порушення ще однієї кримінальної справи проти Станіслава Клиха в зв'язку з так званим образою суду. Розглядаємо це як додаткове підтвердження прагнення посилити тиск на Клиха, засудити його до максимально суворого покарання", - наголошується в повідомленні.

МЗС України висловив протест щодо продовження незаконного утримання Миколи Карпюка та Станіслава Клиха і систематичного порушення їх прав.

"В результаті протиправних дій представників правоохоронних органів Російської Федерації і Верховного суду Чеченської Республіки громадяни України фактично позбавлені права на захист. Всі докази непричетності Карпюка і Клиха до інкримінованих їм злочинів безпідставно відхиляються судом. Російська влада продовжує чинити тиск на свідків, сторону захисту і незаконно утримуваних громадян України", - наголошується в повідомленні.

У зв'язку з цим МЗС України вимагає від російської сторони негайно припинити психологічний знущання і правове свавілля проти громадян України - Станіслава Клиха і Миколи Карпюка - і забезпечити неухильне дотримання їх законних прав.

Нагадаємо, у справі, яку розглядає Верховний суд Чечні у Грозному, українців Миколу Карпюка і Станіслава Клиха звинувачують в "участі в банді", вбивстві й замаху на вбивство російських військовослужбовців. 4 квітня адвокат Ілля Новіков повідомив, на  Клиха додатково завели справу про образу посадової особи.

 

 

 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя