МЗС радить українцям не їхати у Південний Судан та індійський Кашмір

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до індійських штатів Джамму і Кашмір, а також відмовитися від подорожей до Південного Судану
Depo.Життя
12 липня 2016 14:15
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповідних коментарях, оприлюднених на сайті зовнішньополітичного відомства, передає depo.ua.

"З огляду на значне загострення ситуації з безпекою в індійському штаті Джамму і Кашмір, особливо у Кашмірській долині, МЗС рекомендує громадянам України утриматись на даному етапі від поїздок до зазначеного регіону Індії, а громадянам, які перебувають на території штату, – виїхати до безпечних районів Індії", - наголосили дипломати.

Крім цього, в МЗС закликають українців відмовитися від подорожей до Південного Судану з огляду на бойові зіткнення в столиці республіки м. Джуба.

Усім громадянам України, які наразі перебувають на вказаних територіях, у відомстві рекомендують виявляти підвищену пильність та обережність, максимально обмежити пересування в межах населених пунктів та країною, уникати місць масового скупчення людей, не брати участі в акціях протесту та демонстраціях, завжди мати при собі документи, які посвідчують особу.

Наголошується, що у випадку потрапляння в надзвичайну ситуацію, виникнення загрози життю та здоров'ю, українцям слід невідкладно звертатися до посольства України в Індії та Ефіопії відповідно або телефонувати на гарячу лінію МЗС.

Нагадаємо, що в індійському штаті Джамму і Кашмір унаслідок заворушень через вбивство лідера сепаратистів з угруповання "Хізб-уль-Муджахидін" 22-річного Бурхана Вані, загинули як мінімум 30 осіб, близько 1,3 тис. осіб дістали поранення.

А в Південному Судані нещодавно понад 150 людей загинули внаслідок зіткнень біля президентського палацу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада