Музиканти закликали Порошенка закрити ефір для "інтелектуального продукту з Росії"

Низка відомих українських артистів і співаків звернулися до президента України з вимогою закрити український ефір для аудіо- та відеопродукції, виготовленої в Росії
Depo.Життя
28 січня 2016 13:09
ФОТО: depo.ua

Про це вони заявили у четвер, 28 січня, на прес-конференції у Києві, повідомляє depo.ua з посиланням на 24 канал

На сьогодні вся російська медіапродукція несе елемент пропаганди: або звеличування російських військ, або ідеї "русского міра". Стратегія заборони окремих акторів чи фільмів виявилася недостатньо ефективною. Ми вважаємо, що треба заборонити будь-який інтелектуальний продукт з Росії, - заявив лідер гурту "Kozak System" Іван Леньо.

За його словами, продаж російської медіапродукції не лише приносить прибуток Росії, а й пригнічує виробництво вітчизняного продукту.

"Ми вимагаємо від президента в інтересах національної безпеки заборонити будь-який імпорт відео- і аудіопродукції з РФ, а також заборонити трансляцію такої продукції в українському теле- і радіоефірі", — наголосив Леньо.

Звернення до президента підписали, зокрема, лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка, лідер "Кому Вниз" Андрій Середа, Сергій Фоменко (гурт "Мандри"), учасниця гурту "Українських Барв" Оксана Стебельська, письменники брати Капранови, казкар Сашко Лірник.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя