Муженко розповів, коли в Україні з'явиться армійський спецназ ССО

Центр підготовки Сил спеціальних операцій Збройних сил України відкриється в одній з областей через кілька місяців, процес вийшов на фінальну стадію
Depo.Життя
1 липня 2016 22:06
ФОТО: depo.ua

Про це глава Генштабу ЗСУ Віктор Муженко розповів під час зустрічі з командувачем Сил спеціальних операцій США в Європі Марком Шварцем 1 липня, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони.

"Хоча фахівці для Сил спеціальних операцій нам потрібні "на вчора", ми розуміємо важливість якісного підходу до процесу їх підготовки. Тому пріоритет віддаємо виваженості", - пояснив Муженко.

Під час другого набору претендентів на навчання у Центрі СЗГ лише кожен п'ятнадцятий кандидат відповідав вимогам, які висувають до майбутніх бійців Сил спецоперацій ВСУ. При цьому претендентами були військовослужбовці елітних підрозділів – десантники, спецназівці, зазначив Муженко.

Нагадаємо, 5 січня поточного року Муженко оголосив головним завданням на наступний рік створення Центру СЗГ. Атестаційна комісія у січні обрала керівником Силами спецоперацій генерал-майора Ігоря Луньова.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя