Генштаб показав, як готують бійців для АТО

Генеральний штаб України опублікував фотографії підготовки військовослужбовців на Широколанівському та Яворівському полігонах
Depo.Життя
13 червня 2016 16:10
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав головнокомандувач ЗСУ Віктор  Муженко, передає depo.ua.

"Це найважчі періоди під час організації бойових дій. Саме так проходили на Широколанівському та Яворівському полігонах тактичні навчання бригад із засобами посилення", - написав Муженко. 

Муженко показав, як тренуються  українські військові - фото 1

Також він зазначив, що основна увага приділялась злагодженню дій підрозділів та вмінню командирів бригад й органів військового управління адекватно реагувати й приймати оперативні рішення при раптовій зміні обстановки.

Муженко показав, як тренуються  українські військові - фото 2

"Через бригадні навчання, які є завершальним етапом бойового злагодження і відточенням як особистої майстерності, так і перевіркою спроможності впевнено взаємодіяти в складі підрозділів, - пройшли всі бригади Збройних Сил України перед виходом в район проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей", - підсумував Муженко.

"Це найважчі періоди під час організації бойових дій. Саме так проходили на Широколанівському та Яворівському полігонах тактичні навчання бригад із засобами посилення. Позитивно оцінюю виконання поставлених завдань", - сказав головнокомандувач ЗСУ.

Він зазначив, що основна увага приділялась злагодженню дій підрозділів та вмінню командирів бригад й органів військового управління адекватно реагувати й приймати оперативні рішення при раптовій зміні обстановки.

За словами Муженка, бригадні навчання, які є завершальним етапом бойового злагодження, пройшли всі бригади Збройних Сил України перед відправленням в АТО.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя