Мустафаєв заявив, що психіатрична експертиза принижує його гідність і репутацію

Координатор громадської організації "Кримська солідарність" Сервер Мустафаєв, якого окупанти запроторили до психіатричної лікарні, заявив, що процедура психіатричної експертизи принижує його гідність і репутацію

Про це йдеться у записці, яку Мустафаєв передав під час зустрічі зі своїм адвокатом Сергієм Легостовим, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Кримську солідарність".

"Після приїзду (в психлікарню — ред.) одразу почали оформляти документи, оглядати тіло на предмет саден і ушкоджень. Я всюди просив зазначати і вказувати, що мій приїзд до цієї установи є проти моєї волі, примусовий. Я вважаю цю процедуру психологічної експертизи такою, що принижує мою гідність і репутацію", — заявив політв'язень.

За словами Мустафаєва, у палаті, де він розміщений, знаходяться п'ять осіб.

"У всіх різні статті, в тому числі є і рецидивісти. Лежу на другій полиці, ніхто не ображає", — повідомив активіст.

Більше того, зазначив він, у лікарні "на мій подив, всі проявляли велику повагу і поблажливість".

"Моїм закріпленим і відповідальним лікарем призначена завідувачка відділення — Ірина Едуардівна. З нею почали розмову про те, як і чому я опинився у цих умовах ... Вона згадала, що пам'ятає деяких хлопців в аналогічних справах та статтях, зокрема, батька 13-ти дітей Сервера Зекір'яєва. У нас зав'язалася цікава, хоча й коротка, розмова про Україну, Росію і Крим", — розповів Мустафаєв.

Він висловив подяку всім, хто пам'ятає і підтримує кримських політв'язнів та їхні сім'ї.

Нагадаємо, 14 грудня фігуранта Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір", координатора "Кримської солідарності" Сервера Мустафаєва, який перебуває під арештом, помістили в психлікарню, щоб "дати висновок про його осудність чи неосудність".

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова направила листа російській омбудсменці з вимогою вжити заходів для припинення порушення прав політв'язня Сервера Мустафаєва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна