Мурманськ залишився без газу у 28-градусний мороз

У 300-тисячному російському Мурманську спостерігаються серйозні проблеми з газопостачанням
Depo.Життя
7 січня 2016 10:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на FlashNord.

Наголошується, що проблеми спостерігаються у всіх районах міста. У деяких будинках газопостачання відсутнє повністю, в інших воно є, але тиск газу таке, що "неможливо закип'ятити чайник або розігріти їжу".

"В черговій службі ВАТ "Мурманоблгаз" заявили, що перебої з газопостачанням пов'язані з низькою температурою на вулиці і "утворенням конденсату, який заважає нормальному газопостачанню". Про те, коли проблеми можуть бути вирішені, в "Мурманоблгазі" важко відповісти", - пише видання.

Повідомляється, що на сайті підприємства опубліковано оголошення, згідно з яким жителям не рекомендовано використовувати газові плити для опалення приміщень та нагрівання води.

"У зв'язку з пониженням температури зовнішнього повітря і збільшенням витрати газу в осінньо-зимовий період в населених пунктах Мурманської області можливі перебої в газопостачанні житлових будинків", — йдеться в оголошенні.

За даними мурманського Гідрометцентру, температура повітря в обласному центрі станом на 17.00 (за Києвом) опустилася до −28С градусів.