Mural Social Club презентував два нових ролики

Організатори Mural Social Club представили два ролика фестивалю
Depo.Життя
29 червня 2016 12:27
ФОТО: depo.ua

Короткий тізер:

та ролик VR 360:

Відео-партнером масштабного арт-івенту виступила найбільша у Східній Європі вертикально інтегрована група компаній у сфері кіно- та телепродакшна FILM.UA Group. Головним героєм обох роликів став канадський художник Аарон Лі-Хілл, який нещодавно прикрасив своїм муралом Центр культури та мистецтв "КПІ".

Нагадаємо, організатором фестивалю Mural Social Club виступає благодійний фонд Sky Art Foundation, засновник фонду – Дмитро Палієнко. Куратори проекту – Олег Соснов та Юлія Островська.

Мета масштабного арт-івенту – популяризація мистецтва в Україні. А також децентралізація культури міст – створення арт-об'єктів не тільки у центрі, а й на околицях мегаполісів, в невеликих населених пунктах.

PR & Marketing Директор FILM.UA Group Поліна Толмачова: «Ми із задоволенням прийняли пропозицію Sky Art Foundation підтримати масштабний культурний проект в Україні. Мурали на будівлях, особливо у спальних районах Києва, роблять наше місто кращим. Такі фестивалі приносять популярність країні. Це означає, що нам з таким проектом – по дорозі. А ще FILM.UA цікаво працювати з проектом, як кінематографістам: це прекрасний майданчик для розвитку нашого VR-напрямку».

По завершенні проекту Sky Art Foundation в партнерстві з FILM.UA представлять ще один ролик, який розповість про декілька стріт-артистів, які відвідали Україну. Нагадаємо, що відповідно до програми Мural Social Club, протягом травня-липня 2016 більше 30 художників з усього світу створюють близько 30 муралів та кілька інсталяцій у Києві, Одесі, Чернігові.

 Довідка:

FILM.UA Group займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією і доставкою аудіовізуального контенту та надає повний спектр сервісів. Компанія заслужила увагу більше 200 мільйонів глядачів у всьому світі, справила понад 150 фільмів, анімацій та телепрограм, отримала понад 60 нагород на міжнародних фестивалях.

 Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.

Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя