Мультиплікатор створив бот, який генерує сцени для нових серій "Друзів"

Шотландський мультиплікатор Енді ПЕНД (Andy Pandy) пристосував штучну нейронну мережу для створення сценаріїв нових серій ситкому «Друзі»
Depo.Життя
20 січня 2016 17:35
ФОТО: depo.ua

"Я дав програмі обробити сценарії всіх епізодів серіалу, і вона навчилася генерувати нові сцени", - пояснив художник у своєму акаунті в "Твіттері", передає depo.ua.

Отримані в результаті діалоги і сцени абсурдні. Ось приклад сцени за участю запрошеної зірки - Жан-Клода Ван Дамма:

Ван Дамм: Я піду у лайно!
Моніка: Продовжуй говорити!
Фібі: О, леді! Ти повинна підійти до нього! (Усі починають плакати).
Чендлер: Отже, Фібі подобаються мої труси.
Моніка: курчачими Боб!
Чендлер: (в кексі, біжить до дівчат, щоб заплакати): Чи можу я отримати які-небудь подарунки?

Як зауважує оглядач видання, якщо в майбутньому сценарії серіалів будуть створюватися за допомогою таких ботів, телебачення стане набагато веселіше.

Серіал "Друзі" (Friends) йшов на каналі NBC з 1994 року. Він визнаний одним з кращих комедійних проектів в історії американського телебачення. Перший епізод подивилися 22 мільйони осіб, а останній тільки в США - більше 50 млн. За 10 років існування акторська і режисерська команда зібрала безліч нагород, у тому числі шість статуеток "Еммі", "Золотий глобус", 10 премій People's Choice Awards.

Раніше повідомлялося про підготовку спеціального двогодинного випуску возз'єдналися «Друзів», але, як виявилося, мова йде про передачі, присвяченій режисерові Джеймсу Берроузу, в якій візьмуть участь актори багатьох створених ним ситкомів і "Друзів" в тому числі. Програма вийде 21 січня на каналі NBC.

Продюсер "Друзів" Марта Кауффман заявила, що продовження серіалу не буде ніколи.

Штучна нейронна мережа в даному випадку - комп'ютерна програма на основі математичної моделі, побудованої за принципом організації та функціонування біологічних нейронних мереж.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя