Можливість 3D-друку у космосі відкриє фантастичні перспективи перед людством

Завдяки можливості 3D-друку у космосі, відкриваються фантастичні перспективи: будинки на інших планетах, космічні апарати, які не треба ремонтувати
Depo.Життя
22 липня 2016 08:37
ФОТО: depo.ua

У новій лабораторії Центру із застосування космічної техніки робота кипить постійно. Зараз науковці вивчають щільність металу. Якщо все піде добре – майбутні ракети та космічні станції будуть обладнувати такими ж принтерами, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт каналу "24".

Нова лабораторія – це частина Європейського космічного агентства. Серед найближчих завдань – з'ясувати, як надруковані у 3D-принтері конструкції поводитимуться в космосі. Треба врахувати і можливість високих температур, і відсутність гравітації. Також проводять механічні випробування матеріалів.

Утім, з допомогою 3D-друку космічні кораблі не лише зможуть створювати потрібні деталі, а й будувати житло на інших планетах.

Вже зараз в космічному агентстві серйозно обговорюють можливість збудувати на Місяці базу. Звичайно, з допомогою принтера. Техніка на кшталт марсоходів змогла б зібрати з поверхні супутника лід, метали або ж мінерали, а принтер перетворив би їх на будівельні матеріали.

Як кажуть у Європейській космічній лабораторії, скоро єдине, що обмежуватиме людину, – це Всесвіт.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя