МОЗ: В Україні не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку коронавірусу

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано

МОЗ: В Україні не зафіксовано жодного ла…
Фото: ЕРА

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я України.

"28 лютого до Центру громадського здоров’я МОЗ України надійшли 2 повідомлення про підозру на COVID-19 із Івано-Франківської та Кіровоградської областей. В обох випадках особи повернулися з Італії та мають прояви гострого респіраторного захворювання. Попередні результати дослідження матеріалу відібраного від захворілих осіб, проведені у вірусологічних лабораторіях обласних лабораторних центрів методом ПЛР, дали негативний результат на віруси грипу. Зразки для подальшого дослідження були надіслані до вірусологічної-референс лабораторії", — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що станом на 29 лютого 2020 року у світі зареєстровано 85 187 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 924 — летальні. Одужало вже 39 545 осіб.

Читайте також: Коронавірус з Китаю і Україна: ТОП-6 відповідей на тривожні питання

Додамо, що на території Європи зареєстровано 1 123 випадків захворювання COVID-19 у 27 країнах (Італія — 888, Німеччина — 57, Франція — 57, Іспанія — 32, Великобританія — 19, Хорватія — 5, Австрія — 5, Росія — 2, Фінляндія — 2, Швеція — 11, Ізраїль — 5, Швейцарія-10, Греція-4, Грузія — 3, Норвегія- -6, Румунія — 3, Нідерланди — 2, Естонія, Північна Македонія, Бельгія, Азербайджан, Ісландія, Литва, Сан-Маріно, Туркменістан, Білорусь — по одному випадку).

Нагадаємо, у ВООЗ сказали, за скільки днів можна одужати після коронавірусу: люди, що захворіли на інфекційний коронавірус, можуть повністю одужати за 20 днів. Раніше у ВООЗ повідомили, що спалах коронавірусу посилюється.

Слід зазначити, що станом на ранок 29 лютого в Китаї кількість померлих від коронавірусу COVID-19 збільшилася до 2 835 осіб, а число підтверджених випадків зараження коронавірусом досягло 79 251. Також відомо, що в евакуйованих з Китаю українців ознак коронавірусу не виявлено.  Але кількість інфікованих смертельним коронавірусом у світі перевищила 85 тисяч осіб.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині. 

З 20 січня при Апараті Ради національної безпеки й оборони України працює оперативна група з питань моніторингу та аналізу ситуації щодо поширення нового коронавірусу з Китаю.

30 січня ВООЗ оголосила міжнародну надзвичайну ситуацію через спалах коронавірусу.

Медичні помилки: Чому в Китаї коронавірус поширився з шаленою швидкістю, і чи загрожує це Україні

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme