Московські віряни влаштували під Радою безстроковий молебень проти Томосу (ФОТО)

Прихильники Української православної церкви Московського патріархату проводять під Верховною Радою молебень з акафістом "Нерушима стіна" "про невтручання влади у справи церкви"

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Цензор. НЕТ".

Молебень проходить у Маріїнському парку перед парламентом.

Віруючі тримають в руках ікони, а також портрет російського імператора Миколи ІІ, і читають молитви.

За даними поліції, в заявці на проведення акції вказано, що "віряни збираються з 10:00 безстроково". Для участі у молебні заявлена тисяча осіб.

У зв'язку з цим в урядовому порталі посилили охорону.

За даними інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП, також сьогодні завершиться Всеукраїнське громадське обговорення "Про неконституційні дії державної влади як відкритий, публічний і демократичний спосіб волевиявлення народу України".

Організатори акції пояснюють, що "Загальна декларація опору гніту" буде направлена президенту України, парламенту, Центральній виборчій комісії, ЗМІ (газеті "Голос України") та в інші організації.

Фото: Цензор. НЕТ

Нагадаємо, 13 грудня Служба безпеки України виявила факти, які вказують на підготовку провокацій у Києві в день проведення Об'єднавчого собору 15 грудня щодо надання Томосу про надання автокефалії УПЦ.

Проте в УПЦ МП запевнили, що не будуть перешкоджати проведенню Об'єднавчого собору, запланованого на 15 грудня, та не влаштовуватимуть провокацій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна