InformNapalm: Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу

Деякі учасники хресної ходи, організованої УПЦ Московського патріархату, воювали на Донбасі на стороні проросійських бойовиків

Докази  цього опублікували волонтери міжнародної спільноти InformNapalm, передає depo.ua.

Так, під час моніторингу профілів соцмереж російських бойовиків і військових злочинців волонтери виявили посвідчення громадянина Росії Важенцева Едуарда Анатолійовича, видане Єкатеринбурзький єпархіальним управлінням Свято-Троїцького Собору Російської Православної Церкви Московського Патріархату.

2016-07-11_133447

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 2

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 3

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 4

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 5

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 6

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 7

"Після детального вивчення даних, отриманих з профілю Важенцева, стає очевидно, що, як мінімум у 2014 році, Едуард Важенцев перебував у лавах російських окупаційних військ на Донбасі, беручи активну участь в захопленні українських територій і міст. Те, що на руках Едуарда Важенцева є кров громадян України, не викликає сумніву", - пишуть волонтери.

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 8

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 9

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 10

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 11

2016-07-11_161540

"Сьогодні Едуард Важенцев, переодягнувшись в звичайну цивільний одяг, виглядає як проста людина, але при цьому залишається російським терористом і звичайним вбивцею з кров'ю на руках", -  йдеться у матеріалі.

27-го жовтня 2014 настоятель храму Святих Новомучеників, протоієрей Московського патріархату Андрій Манич провів молебень та освятив основні будівлі "верховного суду" і "генеральної прокуратури ДНР".

689812

Британський журналіст Грем Філіпс оприлюднив фото священика з автоматом в Донецьку.

904403

За словами волонтерів, таких фактів дуже багато і ця інформація легко знаходиться в інтернеті. Тоді, в 2014-му році, фактично вся Росія і її громадяни були одурманені приєднанням Криму і тріумфальною ходою "русского міра" українським півостровом. 

"Російська православна церква не залишилася осторонь і в багатьох проповідях Московського Патріархату звучали слова, які прославляли крадіжку чужих територій і вигнання громадян сусідньої країни зі своїх рідних місць. Служителі релігії пішли ще далі, і в мережі можна знайти сотні фотографій людей в рясах, які нахабно і не криючись позували зі зброєю в руках, відкрито підтримуючи окупацію українських міст і територій. Сьогодні "русскій мір" знову зачаївся і почав діяти підступно, використовуючи різні маски", - зазначають в InformNapalm.

Як зазначають волонтери, вже практично всі жителі України, які не бажають бачити "русскій мір" у себе вдома, знають, що Московському патріархату не місце в Україні, бо "МП - це агенти Кремля і розповсюджувачі "русского міра", які активно користуються довірливістю вірян".

"На жаль, найбільші українські святині, такі як Почаївська, Святогірська та Києво-Печерська Лаври, продовжують знаходиться під контролем цього патріархату країни-агресора. Залишається відкритим питання, скільки ж таких, як Едуард Анатолійович Саджанцев зараз беруть участь в "Хресній ході", організованій Московським патріархатом і скільки їх виявиться потім в колоні на момент прибуття в Київ?", -  йдеться у матеріалі.

VID_20160710_123609.mp4_20160712_085152

VID_20160710_123609.mp4_20160712_085433

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя