InformNapalm: Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу

Деякі учасники хресної ходи, організованої УПЦ Московського патріархату, воювали на Донбасі на стороні проросійських бойовиків
Depo.Життя
12 липня 2016 11:00
ФОТО: depo.ua

Докази  цього опублікували волонтери міжнародної спільноти InformNapalm, передає depo.ua.

Так, під час моніторингу профілів соцмереж російських бойовиків і військових злочинців волонтери виявили посвідчення громадянина Росії Важенцева Едуарда Анатолійовича, видане Єкатеринбурзький єпархіальним управлінням Свято-Троїцького Собору Російської Православної Церкви Московського Патріархату.

2016-07-11_133447

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 2

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 3

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 4

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 5

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 6

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 7

"Після детального вивчення даних, отриманих з профілю Важенцева, стає очевидно, що, як мінімум у 2014 році, Едуард Важенцев перебував у лавах російських окупаційних військ на Донбасі, беручи активну участь в захопленні українських територій і міст. Те, що на руках Едуарда Важенцева є кров громадян України, не викликає сумніву", - пишуть волонтери.

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 8

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 9

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 10

Московські попи беруть на службу бойовиків Донбасу - фото 11

2016-07-11_161540

"Сьогодні Едуард Важенцев, переодягнувшись в звичайну цивільний одяг, виглядає як проста людина, але при цьому залишається російським терористом і звичайним вбивцею з кров'ю на руках", -  йдеться у матеріалі.

27-го жовтня 2014 настоятель храму Святих Новомучеників, протоієрей Московського патріархату Андрій Манич провів молебень та освятив основні будівлі "верховного суду" і "генеральної прокуратури ДНР".

689812

Британський журналіст Грем Філіпс оприлюднив фото священика з автоматом в Донецьку.

904403

За словами волонтерів, таких фактів дуже багато і ця інформація легко знаходиться в інтернеті. Тоді, в 2014-му році, фактично вся Росія і її громадяни були одурманені приєднанням Криму і тріумфальною ходою "русского міра" українським півостровом. 

"Російська православна церква не залишилася осторонь і в багатьох проповідях Московського Патріархату звучали слова, які прославляли крадіжку чужих територій і вигнання громадян сусідньої країни зі своїх рідних місць. Служителі релігії пішли ще далі, і в мережі можна знайти сотні фотографій людей в рясах, які нахабно і не криючись позували зі зброєю в руках, відкрито підтримуючи окупацію українських міст і територій. Сьогодні "русскій мір" знову зачаївся і почав діяти підступно, використовуючи різні маски", - зазначають в InformNapalm.

Як зазначають волонтери, вже практично всі жителі України, які не бажають бачити "русскій мір" у себе вдома, знають, що Московському патріархату не місце в Україні, бо "МП - це агенти Кремля і розповсюджувачі "русского міра", які активно користуються довірливістю вірян".

"На жаль, найбільші українські святині, такі як Почаївська, Святогірська та Києво-Печерська Лаври, продовжують знаходиться під контролем цього патріархату країни-агресора. Залишається відкритим питання, скільки ж таких, як Едуард Анатолійович Саджанцев зараз беруть участь в "Хресній ході", організованій Московським патріархатом і скільки їх виявиться потім в колоні на момент прибуття в Київ?", -  йдеться у матеріалі.

VID_20160710_123609.mp4_20160712_085152

VID_20160710_123609.mp4_20160712_085433

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя