Москалькова заявила про неможливість обміну Сенцова через "подвійне громадянство"

Уповноважена з прав людини на Росії Тетяна Москалькова заявила, що обмін українського політв'язня Олега Сенцова на російських ув'язнених, які утримуються в Україні, неможливий, бо він нібито має громадянство і Росії, і України

Про це Москалькова заявила російським ЗМІ, передає Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

"Що стосується Сенцова, (Дмитра) Штиблікова і так далі, у них вийшло за фактом два громадянства. І відповідно до української Конституції, їх громадяни видачі не підлягають на територію Росії - так само, як і у нас, громадяни не підлягають видачі на іншу територію", - сказала Москалькова.

За її словами, потрібно шукати якусь нову правову форму. Омбудсменка висловила надію на те, що в результаті переговорів зовнішньополітичних відомств двох країн та інших компетентних органів рішення буде знайдено.

Нагадаємо, Москалькова направила Міністерству закордонних справ РФ та українській омбудсвумен Людмилі Денісовій пропозицію укласти угоду щодо статусу громадян, які мають громадянство Росії та України.

У червні Москалькова заявила, що Сенцов нібито "підписувався" під російським громадянством, тому він має "подвійне громадянство".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна