Москалькова переконує, що Сенцов виглядає "цілком здоровим" і не скаржиться на харчування

Уповноважена з прав людини на Росії Тетяна Москалькова заявила, що український режисер, політв'язень Олег Сенцов після припинення голодування "виглядає цілком здоровим"

Про це йдеться у заяві Москалькової, передає Depo.ua з посиланням на російське інформагентство ТАСС.

"Олег Сенцов виглядає цілком здоровим і регулярно приймає їжу під пильним наглядом медичного персоналу. Скарг на умови утримання, харчування та медичне обслуговування Сенцов не висловив", - йдеться в заяві російського омбудсмена, в якому вона посилається на уповноваженого з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі Анатолія Сака.

В заяві також вказується, що 10 жовтня Анатолій Сак відвідав його в ФКУ ІК-8 УФСІН Росії по Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

"Під час бесіди на запитання про самопочуття Сенцов відповів, що почуває себе добре. Також Анатолій Сак розповів, що ознайомився з власноруч написаними Олегом Сенцової заявою про припинення голодування з 06.10.2018 року", - інформує омбудсмен.

Нагадаємо, уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова заявила, що російська сторона наразі не надала жодних документів на підтвердження того, що незаконно ув'язнений на Росії український режисер Олег Сенцов припинив голодування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна