Москаль відстояв названі на честь загиблих героїв вулиці

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль через суд домігся повернення назв вулиць на честь загиблих на Донбасі героїв у с. Клячаново
Depo.Життя
28 травня 2016 10:39
ФОТО: depo.ua

Як зазначає depo.ua, про це Москаль написав у "Фейсбуці".

"Учора особисто пішов на суд, щоб відстояти названі на честь загиблих на Донбасі героїв вулиці. У березні в рамках закону про декомунізацію своїм розпорядженням перейменував у с. Клячаново (Мукачівський район Закарпаття) вулиці Жовтневу та Ворошилова на Альберта Падюкова та Василя Лавкая. Обидва хлопці жили в цьому селі, пішли добровольцями на війну й загинули за Україну. Один був бійцем "Айдару", інший – "Правого сектора". Перед тим протягом півроку нагадував сільським депутатам – виконайте закон, перейменуйте комуністичні вулиці", - розповів чиновник.

Втім, закон виконувати не поспішали.

"А через два тижні після мого розпорядження терміново зібралися й змінили назви кількох вулиць, у тому числі А. Падюкова та В. Лавкая на Виноградну й Нивлянську. Коли я попередив, що скасую це незаконне рішення через суд, сільський голова прийшов і почав просити перейменувати на честь одного із загиблих не Жовтневу чи Ворошилова, а вулицю Тараса Шевченка! Суд визнав рішення сільради незаконним і скасував, так що вулиці Альберта Падюкова і Василя Лавкая в Клячанові залишаються незмінними", - зазначив Москаль.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя