Чому 24-річній заступниці Авакова треба йти не в політику, а в шоу-бізнес

Призначення 24-річної Анастасії Дєєвої заступницею голови МВС з євроінтеграції здійняло хвилю обурення у соцмережах
Depo.Життя
11 листопада 2016 18:30
ФОТО: depo.ua
Чому 24-річній заступниці Авакова треба йти не в політику, а в шоу-бізнес
Чому 24-річній заступниці Авакова треба йти не в політику, а в шоу-бізнес

Як зазначає Depo.ua, користувачі завалили Facebook гнівними постами і коментарями. 

Молода стара гвардія: Чому українців настільки обурила 24-річна заступниця Авакова - фото 1

Молода стара гвардія: Чому українців настільки обурила 24-річна заступниця Авакова - фото 2

Молода стара гвардія: Чому українців настільки обурила 24-річна заступниця Авакова - фото 3

Молода стара гвардія: Чому українців настільки обурила 24-річна заступниця Авакова - фото 4

Є і ті, хто підтримує Дєєву, зазначаючи, що саме молодь має будувати нове українське суспільство. 

Молода стара гвардія: Чому українців настільки обурила 24-річна заступниця Авакова - фото 5

А вік - геть не єдиний привід засумніватися в доречності призначення. Як виявилося, новоспечений державний топ-менеджер відзначилася ще за "регіоналів". Так, дівчина розпочала кар'єру як помічниця екс-очільника МЗС Леоніда Кожари у Верховній Раді, а згодом колишній регіонал забрав її у Кабмін, де вона працювала аж до 2014 року. 

Інформацію підтвердив сам Кожара у коментарі tsn.ua

"Вона старанна. У мене до помічників головна вимога - знання іноземних мов, тому що я працював в комітеті із закордонних справ, і це було для мене важливо", - сказав чиновник. 

Додав, що дівчина працювала на півставки, адже суміщала роботу і навчання. 

За його словами, обов'язки Дєєвої нагадували роботу офіс-менеджера. Зокрема, дівчина розбирала пошту. 

Звісно ж, поставити хрест на кар'єрі людини через те, що вона почала працювати не за того керівництва - варіант жорсткий і не факт, що оптимальний. Хоча те, що колишній шеф Дєєвої був одним із тих, хто відмовився від угоди про асоціацію, надає її призначенню заступником з євроінтеграції дещо іронічний відтінок.  

Втім, ще гірше, - це брак публічності, через який складається враження, що Аваков і Ека Згуладзе, якій раніше допомагала Дєєва, просто набирають колектив зі скарбнички старих кадрів. Причому в мережі підозрюють, що не стільки з лінощів, скільки за старим блатом. 

Ані сама Дєєва, ані її керівництво не пояснює, чому з усіх конкурсанток обрали саме її, ймовірно, зайнявши вичікувальну позицію. А радянське "так вирішили" суспільство прогнозовано дратує. 

Українців цікавить, наприклад, хто батьки дівчини, і чи справді добитися симпатії в урядах різних часів її допоміг виключно талант. Мовляв, дива трапляються, але ця історія на диво не схожа. 

З чоловіком Анастасії все ясно - її сімейний статус позначено у Facebook. Обранець чиновниці - підприємець, керуючий партнер Event та BTL-агентства Lime Георгій Дєєв.  

Молода стара гвардія: Чому українців настільки обурила 24-річна заступниця Авакова - фото 6

А от декларація молодої чиновниці оповита легким флером таємниці.  Окрім скромного українського доходу, Дєєва задекларувала $24,3 тис., зароблених за кордоном. Відомо, що вона певний час жила у Стокгольмі, де займалася "зеленими технологіями". 

Приблизно в той самий період Дєєва стала зіркою глянцю і аналогічних за тематикою інтернет-ЗМІ. Зокрема її невелике інтерв'ю опублікував Style Insider. Так Анастасія виступала як "політолог Анастасія Франк". 

Розповідала, що шопінг для неї - процес природній, а з брендів надає перевагу Acne, Stella McCartney, MM6, &Other Stories, COS.

Чому 24-річній заступниці Авакова треба йти на в політику, а в шоу-бізнес - фото 7

Чому 24-річній заступниці Авакова треба йти на в політику, а в шоу-бізнес - фото 8

Було інтерв'ю і в L'Officiel - глянцю, в який, як стверджують зірки, потрапити нелегко. Щоправда фігурувала як героїня спецпроекту - тобто розмова з нею вийшло у ряді з іншими. 

Чому 24-річній заступниці Авакова треба йти на в політику, а в шоу-бізнес - фото 9

Комбінація гламуру, політики і "раптової" зірковості безсумнівно інтригує, але міністерство - не те місце, де це є перевагою. В шоу-бізі такий набір безсумнівно припав би до душі продюсерам, але в українці давно втомилися від намагань перетворити політичну арену на майданчик для сценічних номерів.  

А от фото з поїздки в Японію разом з наразі безпосереднім шефом Арсеном Аваковим дівчина поділилася. 

Молода стара гвардія: Чому українців настільки обурила 24-річна заступниця Авакова - фото 7

Втім, і тут брак інформації зіграв злий жарт. Спільноту зацікавило, на якій підставі Аваков включив дівчину в делегацію і зрештою, скільки це обійшлося держбюджету. 

Молода стара гвардія: Чому українців настільки обурила 24-річна заступниця Авакова - фото 8

Вочевидь, публіка не стільки проти молодих топ-менеджерів (хоча і не мало прикладів ефективних молодих політиків, які б зруйнувала стереотип). Але суспільство однозначно проти того, щоб ця молода плеяда грала за правилами старої влади. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя