Модель-карлик звинуватила Баскова у дискримінації прав низькорослих жінок

Найнижча модель Росії готує петицію, вимагаючи вибачень від російського співака Миколи Баскова за текст пісні "Посвята жінкам"
Depo.Життя
16 березня 2016 12:51
ФОТО: depo.ua
Модель-карлик звинуватила Баскова у дискримінації прав низькорослих жінок
Модель-карлик звинуватила Баскова у дискримінації прав низькорослих жінок

На Росії жінки-карлики обурилися текстом хіта Баскова, повідомляє depo.ua з посиланням на СУПЕР.

Таша Маяковська, згідно з Книгою рекордів Росії, що володіє найнижчим серед моделей зростом - 86 см, вирішила оголосити війну співакові Миколі Баскову.

Дівчина публічно звинуватила 39-річного співака в дискримінації прав низькорослих жінок. Всьому виною - нова пісня артиста під назвою "Посвята жінкам".

"Я присвячую пісню жінкам - кокетливим і довірливим, брюнеткам, блондинкам, рудим, від метра п'ятдесят і вище", - заспівав Басков і тут же викликав гнів 34-річної моделі-карлика Маяковської.

Модель-карлик звинуватила Баскова у дискримінації прав низькорослих жінок - фото 1

Модель-карлик звинуватила Баскова у дискримінації прав низькорослих жінок - фото 2

Дівчина написала співакові відкритий лист і вимагає від Баскова публічних вибачень перед низькорослими дівчатами, а також зміни тексту ​​пісні. Також модель заявила, що найближчим часом складе офіційну петицію і приступить до збору підписів.

"Мені тиждень тому видали сертифікат як найнижчій моделі на Росії. Для мене це дуже важлива подія в житті. А на наступний день я чую цю пісню! Він присвятив пісню тим, хто від 150 і вище. А ті, хто нижче - це вже не жінки? Я сподіваюся, до мене приєднаються багато жінок, так як на Росії низькорослих чимало", - сказала обурена жінка.

У свою чергу Баскова здивували подібні претензії, але він пообіцяв виправитися. 

"Я заспівав те, що мені написав композитор і поет - Андрій Рєзніков. До мене якісь претензії? Ну, якщо потрібно, я можу в другому приспіві заспівати "від 150 і нижче"!", - пообіцяв артист.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя